דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

ראש המועצה

אילן שדה
ראש המועצה
רונית חכם
מנהלת לשכה

משאבי אנוש ושכר

פקס משאבי אנוש ושכר: 04-6177659

מאור שושן
מנהלת משאבי אנוש
אפרת גלאור
רכזת נוכחות
חנה קטעי
חשבת שכר

תיירות

מיכל אברמוב
תיירות

היחידה לשלום האזרח הוותיק

ג'ומאנה אסעד
מנהלת תחום זיקנה וקהילה תומכת
מצאלחה דוניה
עו"ס מנהלת היחידה להגנה על קשישים

היחידה לשלום המשפחה

לינה הייכל
עובדת סוציאלית
שירה רפאלי ברוקנטל
עובדת סוציאלית

מרכז מעברים

יעל ונטורה
יועצת קריירה לשכירים.ות ומחפשי עבודה תושבי.ות מנשה
סיון עציוני
יועצת עסקית לבעלי.ות עסקים וליזמים.ות תושבי.ות מנשה
דנה כהן
מנהלת המרכז, אחראית מעסיקים ופרסום משרות בלוח דרושים
ענבל שמש
עו"ס קהילתית תעסוקתית
מירב אזולאי
מנהלת מרכז מעברים

מרכז גישור קהילתי

מרכז גישור קהילתי

שירות פסיכולוגי חינוכי מנשה

איריס הלמן
מנהלת שפ"ח - פסיכולוגית
אדריאנה לירמן
סגנית מנהלת שפ"ח / פסיכולוגית
סיון אליה אדלסהיימר
מזכירת שפ"ח / שחר מנשה

התנדבות וקהילה

לילך בנימין
מנהלת תחום התנדבות וקהילה

שח"ר מנשה

מורן מזור
מנהלת מרכז "שחר מנשה"
נאילה אבו שרקייה
פסיכולוגית
בן מיטל
פסיכולוג
דימה כליפה כיוואן
פסיכולוגית
נועה ברזני בלומברג
פסיכולוגית
עדי אסתר פרי
פסיכולוגית
מיכל גולן
מטפלת באמנות
דפנה חצור
מטפלת במוסיקה ובתנועה
יפעת צולה
מטפלת באומנויות
גל נגר
מטפלת באומנויות
הגר הנגבי - רובין
מטפלת בתנועה
מיכל אליעז
מטפלת באומנות
נטע טופז
מטפלת בביבליותרפיה
אסתי דמשק
מטפלת בפסיכודרמה

תקון - נוער וצעירים

פסיכולוגים - שפח מנשה

נאילה אבו שרקייה
פסיכולוגית
בן מיטל
פסיכולוג
מעין ארואטי
פסיכולוגית
סוהא ותד
פסיכולוגית
ענבר לוי
פסיכולוגית
רנא אגבריה מחאמיד
פסיכולוגית
עדי אסתר פרי
פסיכולוגית
דימה כליפה
פסיכולוגית
רפאל פוקס
פסיכולוגית
נועה ברזני בלומברג
פסיכולוגית
מעיין בר עוז
פסיכולוגית
עדי טייכמן
פסיכולוגית

מרכזיה

אבינועם עודד
אחזקה
כיפאח כבהא
צוות מרכזיה/אם בית

מנכ"ל המועצה

חגי פלמר
מנכ"ל המועצה
הגר חרמש
מזכירת מנכ"ל המועצה

גזברות

נתן קוסקס
גזבר המועצה
קרן מושקוביץ
עוזרת גזבר ומנהלת רכש
חני אוז
קופה

חינוך

פקס חינוך: 000000000

שרה טויל
מנהלת מחלקת החינוך
רותי אלדר
מזכירת המחלקה
מאג'ד יונס
קב"ס
ריקי אשור
מנהלת יחידת הפרט וקב"סית
רחלי בן דוד
קב"סית
ענת שניר
קב"סית
חיותה שחם שלם
מנהלת היחידה לגיל הרך
דנה בן ורד
מזכירת יחידת הפרט וחינוך מיוחד
רחלי מנדלסון
מנהלת הספריה האזורית

בתי ספר

אינדירה ביאדסה
מנהלת כפר הנוער ובית הספר התיכון סינדיאנה

בית הספר מייסר

סוהאד סייף
מנהלת בית הספר
מחאג'נה מנאל
מזכירת בית הספר

בית ספר נטעים

בית ספר נטעים

רוית וינברג
מנהלת ביה"ס
אילת עמרם
מזכירה

קיימות ואיכות סביבה

נועה מאסטרו סגל
מנהלת מחלקה
מאיה דהן
מזכירת המחלקה
הדס ילינק
רכזת קיימות וחינוך סביבתי
שירי רוזן
רכזת משאבי סביבה ומיחזור

הוועדה לתכנון ובנייה

לאה פרי
מהנדסת המועצה והוועדה לתכנון ובנייה
מיכל כהן ויטה
מזכירת המהנדסת והוועדה, העברת זכויות בטאבו
פארס אבו הדבה
מנהל מח' רישוי ומידען הוועדה
דלית דקל לוי
בודקת היתרים
נועה תבורי
בודקת היתרים
יפעת מצלאווי
בודקת היתרים
הילה דובב
תכניות (תב"עות) , השבחה
טל שגן
מפקח בניה
אורית טורג'מן
מפקחת בניה
צח כהן
מפקח בניה

שירותים חברתיים

אסף כגן
מנהל המחלקה ורכז נגישות
טלי שינה
סגנית מנהל מחלקה וראש צוות
אסנת תבורי
מזכירה ועובדת מינהל וזכאות
מירב סופר-מסורי
עובדת מינהל וזכאות ותקציבאית

דוברות

יותם אשל
דובר המועצה
קרינה פילייז
רכזת דיגיטל ופרסום

שי"ל - שירות ייעוץ לאזרח

הדסה עיני
מנהלת המרכז

היחידה לקידום מעמד האישה

גלוריה רוט
יועצת לקידום מעמד האישה וממונה על מניעת הטרדה מינית

תרבות

מיכאל גל
מנהל מחלקה
רז לסניק
עוזר מנהל
טלי גורדון
עוזרת מנהל

ילדים ונוער

רועי כורם
מנהל המחלקה
ליזי נחום
מזכירת המחלקה
רותי בראל
רכזת הדרכה א'-ו'
ערן שלו
רכז תנועות נוער
ניס רובין
רכז להב"ה
חנין כבהא
רכזת נוער בחברה הערבית

מחלקת הגבייה

אסתי תורג'מן
מנהלת המחלקה

מועצה בחירום

קידום ורישוי עסקים

יונתן ציטרינוביץ
מפקח קידום ורישוי עסקים

ביטחון ואבטחת מוסדות ציבור

מנחם גרינברג
מנהל וקב"ט המועצה
ענת סהר שפרן
מזכירת המחלקה
עופר הרפז
סגן קב"ט וסייר ביטחון

קב"ט מוסדות חינוך
רס"מ שרון פרץ
שוטר קהילתי
שמואל אחינועם
מפקד מתמידים

בריאות

היחידה לפיתוח קהילתי

דליה מוטאי
מנהלת מחלקה
מאיה דהן
מזכירה
עמי פרנק
מלוות קהילתיות
יפעת רוטמן
מלווה קהילתית

מחלקת פרויקטים

לאה פרי
מהנדסת המועצה והוועדה לתכנון ובנייה
גנית אלגרנטי
מנהלת מחלקת פרויקטים
מעין ארז
רכזת פרויקטים
שחר גרין
מתאמת פרויקטים

הנהלת חשבונות

מילי סטמקר
מנהלת המחלקה
מיכל שיטרית
הנה"ח עמותות רותם וראם
אולגה אטרחימוביץ'
בנקים והו"ק
רלי קטיעי
תחום ספקים
מלי אבדייב
תחום ישובים

מבקר המועצה


מבקר המועצה והממונה על תלונות הציבור

המועצה הדתית


רב המועצה
נחמיה כהן
יו"ר המועצה
נעמה רובינשטיין
מזכירת המועצה
יוסי אודסר
מפקח על הכשרות
ענת רוזנברג
רכזת יהדות בקהילה

מחשוב

חיים בן-נון
מנמ"ר
ארנון ליבשטיין
מחשוב

קצין בטיחות תעבורה

יוסי לאופר
קצין בטיחות מועצתי

אגף שפ"ע

אמנון דורי
מנהל אגף שפ"ע
מאיה קיטסקי
מזכירת המחלקה

המחלקה לביטחון קהילתי

מור שטיין
מנהלת הרשות לביטחון קהילתי - הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול

תחבורה והסעות

אלדד נמני
מנהל מחלקת תחבורה
איילה טל כחלון
סדרנית
חדר נהגים

תכנית להב"ה

אפרת פלד
רכזת התכנית

הועדה החקלאית מנשה

אלי אסייג
רכז הועדה החקלאית

מרכז צעירים

עירית קצנלנבוגן
משפחות צעירות

מחלקת פיקוח

יונתן ציטרינוביץ
פקח איכות הסביבה
דו פיימן
פקח איכות הסביבה

מינהל מוגבלויות

דנית בבאי
עו"ס, מנהלת תחום מינהל מוגבלויות בכלל היישובים

התחנה לטיפול משפחתי

מאיה אלקן
מנהלת "מיטב" -התחנה לטיפול במשפחה

נתיבים להורים

ענבל רמניק
מנהלת נתיבים להורות