טבלת אנשי קשר - היחידה לפיתוח קהילתי
שם תפקיד טלפון מייל
דליה מוטאי מנהלת מחלקה 04-6177323 khila-D@menashe.co.il
מאיה דהן מזכירה 04-6177376 maya@menashe.co.il
עמי פרנק מלוות קהילתיות 04-6177711 emyf@menashe.co.il
יפעת רוטמן מלווה קהילתית 04-6177313 yifatr@menashe.co.il

היחידה לפיתוח קהילתי הוקמה למען יישובי ותושבי המועצה. היחידה הוקמה בעקבות תהליך אסטרטגי שעברה המועצה במהלך שנת 2012 . היחידה הוקמה במטרה לאתר ולהעצים את היכולות והכוחות של כל ישוב מיישובי המועצה, לזהות את הצרכים לטווח הקצר והארוך ולחזק את הקשר בין הישובים למחלקות המועצה. עבודת היחידה נעשית במטרה לעזור לכל ישוב לתפקד באופן מיטבי תוך הקשבה והתאמה לצרכיו הייחודיים בנושאי ההתנהלות המוניציפליים והקהילתיים. לכל ישוב מישובי המועצה קיימת מלווה קהילתית מטעם היחידה. המלווה נמצאת בקשר עם בעלי התפקידים בישוב ולעיתים עם פעילים ותושבים.

היחידה עובדת במספר מישורים :

תוך יישובי – עובדות היחידה מלוות וועדים מקומיים בישובים בהתנהלות המוניציפלית הפנים-ישובית וכן עוסקות בליווי תהליכים חברתיים-קהילתיים המובילים להקמת חזון ישובי, הקמה ותפעול ועדות בתוך הישוב וכן באיתור וגיוס פעילים לפעילות הישוב.

חיזוק הקשר בין המועצה לישובים – מפגשים קבועים של מטה המועצה עם מטה הישובים, סיורים בישובים לכל עובדי מועצה , יצירת תיק מידע בסיסי ומתעדכן על כל ישוב במועצה, גישור ותיווך בין הישובים ובין מחלקות המועצה במידת הצורך.

תוך מועצתי - חיזוק שיתופי הפעולה בין מחלקות המועצה, הכשרות עובדים ומנהלי מחלקות המועצה בנושאים של שיפור שירות לתושב וחיזוק תפיסת הקהילתיות. 

המרחב המועצתי-קשר בין הישובים – הקמת פורומים לבעלי תפקידים (כגון פורום מנהלי קהילות), הקמת צוותי היגוי , קיום ימי עיון והרצאות ע"פ תחומי עניין ונושאים - בשיתוף עם מחלקות המועצה.

לאמנת השירות של המועצה - לחצו כאן

שעות קבלת קהל

בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00

כתובת המחלקה: בנין מועצה אזורית מנשה, מרכז אזורי מנשה ד.נ חפר 3780900